fbpx

Yeşilköy Okul Müdürü

CV-2-20

HİLAL EROĞLU

Özel Vakıfcan Anaokulları Yeşilköy Şubesi Okul Müdürü

Okul Müdürümüzden;

Değerli Velilerimiz,

Sizin güzel çocuklarınız bizim de çocuklarımız. Sadece işimiz değil, neşemiz, gururumuz, mutluluğumuz.  Kurumumuza ve kadromuza gösterdiğiniz güven için teşekkür ediyor, sevgiyle selamlıyoruz.

Zeka gelişiminin % 80’lik kısmı, 7 yaşına kadar tamamlanır. 3 yaşına kadar, bir çocuğun beyni, bir yetişkin beyninden 2,5 kat daha fazla çalışır. 6 yaşına kadar, bir çocuğun beyni, bir profesörün beyninden 2 kat hızlı çalışır. Bu bilimsel veriler, erken çocukluk dönemi eğitiminin öneminin anlaşılması için, küçük ama önemli gerçeklerdir.

Türk Havak THY A.O Personeli Sosyal Yardım Vakfı Vakıfcan Anaokulları olarak; yaptığımız tüm çalışmalarda, çocukların  öğrenme  gereksinimleri  karşılanırken  en önemli  hususun  çocuğun kendisi ve eğlenirken öğrenmesi olduğu unutulmamaktadır.  Anaokullarımız, her çocuğun özel ve farklı oldukları temelinden hareketle, merkezinde çocuk olan, bütün zekâ alanlarına hitap eden Yaratıcı Oyun ve Çoklu Zekâ Programını, kendi kurumsal kültürüyle harmanlayarak kullanmayı uygun bulmuştur. Okul öncesi dönemde en üst düzeyde olan merakın, çocuğun kalıcı öğrenmesinde çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Farklı zeka tipinde çocukların farklı alanlarda daha başarılı olacaklarını biliriz. Amacımız çocuğun kendini keşfetmesini ve gerçekleştirmesini sağlamaktır. Bize göre her çocuk özeldir, değerlidir ve kendi hikayesini yaşar. En büyük isteğimiz; çocukların başarı ve mutluluk hikayelerini yazmaya bizimle başlamaları.

Öğrencilerimiz adına, sağlam ve doğru bir başlangıç yapmış olmanın kararını veren siz değerli velilerimizi kutluyor, kültürel değerlerimizi unutmadan, öğrencilerimizi evrensel yaşama hazırlayan okullarımızda, uzun ve keyifli yolculuklar diliyoruz.

İLETİŞİME GEÇ

Okul müdürümüzle iletişime geçebilirsiniz.